Team building

Team building
v Doline

Penzión Dolina je rodinný penzión s unikátnou lokalitou v lone krásnych Tribečských lesov. Ak hľadáte miesto na team building, ktoré ponúka viac, ako len občerstvenie a ubytovanie, tak ste na správnom mieste

Poloha penziónu a tiché prostredie sú ideálnym miestom pre firemné dni, prezentácie, team building alebo firemné oslavy.

Môžme sa pochváliť príjemnou reštauráciou s kapacitou 80 ľudí na sedenie a 120 ľudí na rout. V peknom počasí si môžu Vaši hostia posedieť na terase nad rybníkom. Sme špecialisti na divinu a ryby, ale naši kuchári Vám radi pripravia akékoľvek dobroty podľa Vášho želania a rozpočtu.

Ubytovacia kapacita penziónu je 40 dospelých.

Dolina má v ponuke aj priestory malej reštaurácie, ktoré môžu byť použité pre team building alebo ako samostatná meetingová miestnosť.

Ak do svojho programu plánujete zaradiť aj aktívny pohyb alebo zážitky, v ponuke máme tenisový kurt a modernú strelnicu na asfaltové holuby.  Vaši hostia si v Doline môžu vyskúšať aj rybačku alebo dokonca výrobu domácich klobás.

V roku 2014 sme v Doline úspešne absolvovali firemné akcie a team building viacerých nadnárodných spoločností. Radi Vám vypracujeme ponuku na občerstenie a nápoje, ubytovanie, prenájom streľnice aj s inštruktorom.

Naše parkovisko ponúka bezpečný parkovací priestor aj pre väčšiu pracovnú skupinu a hostí.

Objavte možnosti firemného team buildingu v krásnej prírode a na mieste, kde nám naozaj záleží na Vašej spokojnosti.

V prípade záujmu o Team building v Doline nás neváhajte kontaktovať