Svadba

Jedinečné
miesto na
svadobnú
hostinu

Gratulujeme k významnému životnému kroku,

ktorý bude onedlho viesť k tomu, že budete kráčať k oltáru a sľúbite si lásku na celý život. Svadba je bez pochýb jedným z najdôležitejších okamihov ľudského života. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!

Tešíme sa, že máte záujem osláviť svoj veľký deň v Doline!

Miesto opradené históriou

v lone krásnych lesov Tribečského pohoria. Penzión Dolina je ideálnym miestom na výnimočnú životnú udalosť akou je svadba.

Pýšime sa veľkou reštauráciou s kapaciou 80 hostí na sedenie a terasou, ktorá sa dá v peknom počasí použiť ako dodatočný priestor. Ak plánujete pozvať extra večerných hostí, vďaka terase sa u nás môže pohodlne baviť 120 hostí.

Naši kuchári ponúkajú široký výber chutných jedál pripravených moderným spôsobom. Sme špecialisti na divinu, ryby a hydinu, ale náš team kuchárov vie pripraviť akékoľvek jedlá podľa vášho výberu. Pri zostavovaní svadobného menu dbáme na to, aby sme čo najviac surovín zabezepčili od našich lokálnych dodávateľov.

Ubytovacia kapacita samotného penziónu je 5 apartmánov. V areály Doliny sa nachádzajú 2 novopostavené domy, oba vybavené modernou kuchyňou, krbom a miestnosťou na príjemné sedenie.

Celkovo sa v Doline dokáže pohodlne ubytovať 40 hostí.

Aby sme udržali exkluzivitu nášho penziónu, naša kapacita na svadby je 20 víkendov počas roka. V Doline ponúkame 2 možnosti usporiadania svadieb.

Dubová svadba

Svadba v sobotu.

Pri tejto možnosti Vám umožníme prístup do Doliny v deň pred svadbou, aby ste si mohli začať pripravovať dekoráciu. Uskladníme vaše kvety a ozdoby. Postaráme sa o Vašu svadobnú tortu a koláče.

Celý areál a reštaurácia budú pre bežnú verejnosť uzatvorené.

Javorová svadba

Svadba cez týždeň (štvrtok, piatok).

Pre páry, ktoré si želajú osláviť svoju svadbu počas týždňa, ponúkame možnosť prenájmu reštaurácie. Prístup k penziónu a možnosť dekorácie musí byť dohodnutá vopred s manažérom penziónu. Uskladníme vaše kvety a ozdoby. Postaráme sa o Vašu svadobnú tortu a koláče.

Hlavná reštaurácia bude pre bežnú verejnosť uzatvorená.

V prípade záujmu o váš svadobný deň v Doline nás neváhajte kontaktovať